Pánske športové čierne topánky

Nový produkt

49,99 € S DPH

-10,00 €

Pred 59,99 €

Voľba veľkosti - Naša výroba kožených topánok značky Leex Resident má posunuté číslovanie, a preto ak nosíte veľkosť pr. 42, voľte číslo 41. Neváhajte nás prípadne kontaktovať na tel. č. 0951 361 848, prípadne mailom info@leex.sk

Materiál: koža

Interiér: kožená podšívka

Podošva: guma

Kožené topánky značky Leex Resident sú vhodné pre každého muža.

Viac podrobností

> Veľkostné tabuľky

4 produktov

Na sklade

Chcete si dopriať luxusné a štýlové pánske topánky ? Záleží Vám na kvalite topánky , ktoré nosíte? Potrpíte si na kvalitnej koži? Chcete aby Vaše nohy dostali tu najlepšiu obuv na trhu? Potom ste tu správne. Tento model je vhodný pre každodenné použitie a pre špeciálne akcie. Kožené topánky značky Leex Residentsú vhodné pre každého muža.

U nás nájdete topánky, ktoré Vás nesklamú. Ponúkame Vám tradičný štýl obuvi, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Navrhnutý dizajn topánok je určený pre ich pohodlné nosenie pre každého muža. Tieto pánske kožené topánky  sú vyrobené z jemnej prírodnej hovädzej kože, ktorých kožená podšívka zaručuje exkluzívnosť topánok. Ich pohodlnosť zaručuje aj anatomicky tvarovaná vložka, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru Vašej nohy. Naše topánky majú vysokú kvalitu v štýlových farbách vhodné na bežné denné nosenie do práce alebo do spoločnosti s priateľmi. Spájajú eleganciu a nadčasovosť v jednom. 

Podobné produkty

!-- Facebook Pixel Code -->