Filter

Použité filtre:
  Farba
  Výrobca
  Šľapky / papuče

  Pánske šľapky a papuče

  Vaše nohy si zaslúžia pohodlnú obuv nielen cez leto ale aj doma počas oddychu. Domáca obuv, teda papuče, by vám mali pomôcť cítiť sa prirodzene a komfortne. Tie, ktoré sa nachádzajú v našom sortimente, predstavujú spojenie jednoduchosti a pohodlia s nadčasovým dizajnom. Jednoducho sa nazúvajú i vyzúvajú a anatomicky tvarov...

  Pánske šľapky a papuče

  Vaše nohy si zaslúžia pohodlnú obuv nielen cez leto ale aj doma počas oddychu. Domáca obuv, teda papuče, by vám mali pomôcť cítiť sa prirodzene a komfortne. Tie, ktoré sa nachádzajú v našom sortimente, predstavujú spojenie jednoduchosti a pohodlia s nadčasovým dizajnom. Jednoducho sa nazúvajú i vyzúvajú a anatomicky tvarovaná podrážka poskytuje nohe maximálne pohodlie pri nosení. To je vlastne pri domácich papučiach prvoradé, či nie?

  Pánske šľapky sú ideálna obuv na leto

  V lete z vyššej teploty nohy opúchajú a počas horúčav je nosenie topánok priam utrpením. Nehovoriac o nepríjemnej vôni nôh. Vtedy je ideálne obuť si priedušné šľapky, v ktorých sa noha nepotí a nič ju neomína. Pánske šľapky sú mimoriadne vhodné do záhrady a k vode, ale tiež do mesta či na prechádzku. Navyše pôsobia uvoľnene a štýlovo. Dávate prednosť žabkám alebo šľapkám? Ak si vyberiete ktorúkoľvek z týchto dvoch možností, môžete si byť istí, že si udržíte nohu v stabilnej polohe a bez tvarových defektov.

  Viac

  Šľapky / papuče Je tu 12 produkt.

  -->
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->