Filter

Použité filtre:
  Farba
  Výrobca
  Spoločenské topánky

  Pánske spoločenské topánky

  Spoločenské topánky z kvalitnej kože sú pre formálny pracovný dress code nevyhnutnosťou. Rovnako sú potrebné aj na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti ako svadby či obchodné stretnutia. Pánske topánky sú skrátka základ, ktorý budete využívať prakticky stále. Navyše ide o obuv, ktorá s vami často prežije celý de...

  Pánske spoločenské topánky

  Spoločenské topánky z kvalitnej kože sú pre formálny pracovný dress code nevyhnutnosťou. Rovnako sú potrebné aj na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti ako svadby či obchodné stretnutia. Pánske topánky sú skrátka základ, ktorý budete využívať prakticky stále. Navyše ide o obuv, ktorá s vami často prežije celý deň. Preto si musíte vybrať také topánky, ktoré vám zaručia potrebný komfort a zároveň budú pôsobiť elegantne a reprezentatívne.

  Spoločenské topánky nemusia byť nudné

  Najvhodnejším materiálom je koža, keďže sa ľahko prispôsobí chodidlu a je dostatočne odolná. Výber dizajnu a farby už potom záleží len na vašich preferenciách. Nadčasová čierna, moderná modrá, sofistikovaná koňaková – všetko podľa štýlu budúceho nositeľa. Môžete si vybrať od vyslovene klasických, zastúpených jednofarebnými a vzhľadom jednoduchých modelov bez ozdobného prešívania, až po jemne extravagantné, určené najmä pre výrazné osobnosti, ktoré rady pútajú pozornosť. Dôležité je, aby ste si vybrali topánky, v ktorých budete nielen skvele vyzerať, ale sa aj výborne cítiť.

  Viac

  Spoločenské topánky Je tu 39 produkt.

  -->
  na stránke
  Zobraziť 1 - 27 z 39 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->