Filter

Použité filtre:
  Farba
  Výrobca
  Tenisky

  Pánske tenisky

  Ešte donedávna boli tenisky pre mužov považované za vyslovene športovú obuv. Dnes sa už tento typ topánok vďaka prepracovanému dizajnu oprávnene umiestnil medzi módnu obuv. Tenisky sa stali obľúbeným typom obuvi nielen kvôli pohodliu, ktoré poskytujú svojim nositeľom, ale aj vďaka rozličným farebným prevedeniam a detailom, ktorými...

  Pánske tenisky

  Ešte donedávna boli tenisky pre mužov považované za vyslovene športovú obuv. Dnes sa už tento typ topánok vďaka prepracovanému dizajnu oprávnene umiestnil medzi módnu obuv. Tenisky sa stali obľúbeným typom obuvi nielen kvôli pohodliu, ktoré poskytujú svojim nositeľom, ale aj vďaka rozličným farebným prevedeniam a detailom, ktorými disponujú.

  Tenisky pre pohodlie, ale aj pre imidž

  Zabudnite na typické biele športové tenisky. S exkluzívnymi koženými teniskami Leex Resident budete vhodne obutí na voľný čas, dlhšie vychádzky i zábavu s priateľmi. Čierno-červená kombinácia farieb na teniskách výborne doplní napríklad váš obľúbený džínsový outfit, hnedé športové tenisky v sebe zase spájajú eleganciu i nadčasovosť. Pánske tenisky v našom sortimente sú ideálne aj k formálnejšiemu oblečeniu. Anatomicky tvarovaná vložka a gumená podrážka tejto obuvi zaisťujú dokonalý komfort pri pohybe. Vysoká kvalita, štýlové farby a unikátny dizajn sú vytvorené tak, aby tenisky nikdy nevyšli z módy.

  Viac

  Tenisky Je tu 17 produkt.

  -->
  Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->