Motýliky

Motýliky k obleku z dreva alebo látky

Moderné motýliky priniesli naspäť do módy mladí muži, ktorí sa neboja originálneho outfitu, sú kreatívni, inovatívni, nemajú chuť splynúť s davom a zároveň nechcú siahnuť po tradičnej kravate. Myslieť si, že motýliky sú výsadou formálnych príležitostí a musia sa nosiť iba k pánskemu obleku, či smokingu je my...

Motýliky k obleku z dreva alebo látky

Moderné motýliky priniesli naspäť do módy mladí muži, ktorí sa neboja originálneho outfitu, sú kreatívni, inovatívni, nemajú chuť splynúť s davom a zároveň nechcú siahnuť po tradičnej kravate. Myslieť si, že motýliky sú výsadou formálnych príležitostí a musia sa nosiť iba k pánskemu obleku, či smokingu je mylné. V súčasnosti už nie je stanovené, kam sa môže motýlik nosiť a tak môžete po ňom siahnuť aj v prípade, že máte oblečené pánske športové sako, plátené nohavice alebo ním doplníte formálny dress code. Muži majú na výber buď klasické látkové motýliky, ktorými nič nepokazia pokiaľ chcú nimi doladiť outfit do opery, na galavečer alebo svadbu. Nebojácni mladí muži určite zvolia drevené motýliky.

Neokukané a jedinečné drevené motýliky

Drevené motýliky sú v našom konzervatívnom prostredí málo viditeľné, ale pokiaľ sa objavia u niektorého nebojácneho muža, určite spôsobia veľký záujem a rozruch. Prinášajú nekonvenčnosť a dokonalosť v minimalistickom dizajne. Skvelý darček pre výnimočného muža, ktorý má rád štýl a eleganciu. Sú vyrobené z odolného dreva v kombinácii s textilom rôznej farby a tak ho môžete farebne prispôsobiť ostatnému outfitu.

Viac

Motýliky Je tu 101 produkt.

na stránke
Zobraziť 1 - 27 z 101 položiek
!-- Facebook Pixel Code -->