Filter

Použité filtre:
  Farba
  Košele

  Exkluzívne pánske košele

  Aj keď mnohí muži nosia najradšej tričká a mikiny, vo svojom šatníku majú určite aspoň jednu elegantnú košeľu. Pánske košele sú totiž dôležitou súčasťou pánskeho šatníka a nie vždy sa im dá vyhnúť. Sú skvelé nielen na formálne príležitosti, ale aj na neformálne. Každý správny muž potrebuje prinajmenšom aspoň jednu bielu ...

  Exkluzívne pánske košele

  Aj keď mnohí muži nosia najradšej tričká a mikiny, vo svojom šatníku majú určite aspoň jednu elegantnú košeľu. Pánske košele sú totiž dôležitou súčasťou pánskeho šatníka a nie vždy sa im dá vyhnúť. Sú skvelé nielen na formálne príležitosti, ale aj na neformálne. Každý správny muž potrebuje prinajmenšom aspoň jednu bielu košeľu, ktorá sa hodí naozaj všetkým vekovým kategóriám a na rôzne príležitosti.

  Pokiaľ chcete by in a kráčať so súčasným trendom, zabudnite na klasické vzory a jednoduché strihy. Klasický rovný strih sa vyznačuje tým, že je košeľa po obidvoch stranách rovná, čo u štíhlejších a mladších mužov môže pôsobiť zastaralo. Dnes sú v kurze skôr štýlové vypasované košele v zaujímavých vzoroch, kde môže mužské telo vyniknúť.

  Pánske slim košele

  Nechajte svoje telo vyniknúť v slim košeli, ktorá je po stranách pekne vykrojená, aby zdôraznila štíhlu figúru. Nebojte sa, pekne ukáže aj na normálnej postave a tak je vhodná pre väčšinu moderných mužov. Pokiaľ máte vyšportovanú postavu, určite zvoľte pánske košele slim fit, ktoré sú po stranách viac vykrojené. Pánske košele Pako Lorente z našej kolekcie sú zárukou pohodlného nosenia po celý deň. Sú vhodné pod saká, ale aj na prípadné neformálne príležitosti. Nechajte sa ovplyvniť ich farebnosťou a urobte zmeny vo vašom šatníku.

  Viac

  Košele Je tu 56 produkt.

  -->
  na stránke
  Zobraziť 1 - 27 z 56 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->