Filter

Použité filtre:
  Farba
  Čižmy

  Čižmy pre pánov

  Pánske čižmy z kože sú vrcholne elegantným riešením pre pánov, ktorí aj počas chladných zimných dní trávia čas aktívne. Napríklad známe čižmy Chelsea ani zďaleka nie sú žiadnou novinkou. Na trhu sú už od polovice minulého storočia a svoje pomenovanie získali po londýnskej skupine mladých umelcov, ktorých médiá pracovne nazvali Ch...

  Čižmy pre pánov

  Pánske čižmy z kože sú vrcholne elegantným riešením pre pánov, ktorí aj počas chladných zimných dní trávia čas aktívne. Napríklad známe čižmy Chelsea ani zďaleka nie sú žiadnou novinkou. Na trhu sú už od polovice minulého storočia a svoje pomenovanie získali po londýnskej skupine mladých umelcov, ktorých médiá pracovne nazvali Chelsea Set. Tí totiž nosili tieto topánky ešte v 60-tych rokoch.

  Zimné topánky alebo snehule?

  Rovnako dobre poslúžia aj zimné topánky, ktoré vďaka vnútornému zatepleniu udržia nohy v teple aj počas silných mrazov. Odolná hrubšia podrážka izoluje nohy od studeného povrchu a protišmyková úprava bráni nepríjemným pádom. Keďže sú pánske topánky dostatočne široké, sadnú na každý typ nôh a sú pripravené na pohodlné nosenie aj bez predchádzajúceho rozchádzania. Ak rozmýšľate skôr o snehuliach, určite vás potešia vodeodolné snehule značky Sorel. Sú vyhotovené z prírodnej kože – nubuku a vo vnútri sú zateplené filcovou vložkou. Napriek odolnosti voči mrazu až do -40 °C predstavujú štýlový módny doplnok.

  Viac

  Čižmy Je tu 22 produkt.

  -->
  Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->