Filter

Použité filtre:
  Farba
  Peňaženky

  Pánske peňaženky

  Pánske peňaženky, ktoré potešia svojho majiteľa aj keď zívajú prázdnotou? U nás žiaden problém. Peňaženka vytiahnutá pri platení prezrádza o svojom majiteľovi veľmi veľa. Ošúchaná a zničená pánska peňaženka, za ktorú by sa hanbil aj chudobný študent v miestnom bare alebo kožená peňaženka od spoľahlivého výrobcu? Investujte pár e...

  Pánske peňaženky

  Pánske peňaženky, ktoré potešia svojho majiteľa aj keď zívajú prázdnotou? U nás žiaden problém. Peňaženka vytiahnutá pri platení prezrádza o svojom majiteľovi veľmi veľa. Ošúchaná a zničená pánska peňaženka, za ktorú by sa hanbil aj chudobný študent v miestnom bare alebo kožená peňaženka od spoľahlivého výrobcu? Investujte pár eur do peňaženky, aby ste sa pri platení nemuseli už nikdy hanbiť – aj v prípade, že by bola úplne prázdna. Kožené pánske peňaženky z našej ponuky sú výborným doplnkom každého elegantného muža. Okrem praktického využitia na uschovanie peňazí a dôležitých dokladov, plnia aj estetickú stránku.

  Pestrá ponuka pánskych peňaženiek

  Nadčasové čierne a hnedé, moderné červené, ale aj sofistikované koňakové kožené peňaženky pre moderných mužov. Je len na vás či si vyberiete vodorovné alebo zvislé pánske peňaženky, dôležité je to, čo v nich ukrývate. Pokiaľ v peňaženke nosíte všetky debetné a bonusové karty, občiansky i vodičský preukaz, je potrebné aby obsahovala veľa priehradiek a bola dostatočne veľká. Ak potrebujete peňaženku len na papierové peniaze a s drobnými sa moc nekamarátite, tak vtedy sú pre vás vhodné dolárovky. Dolárovka okrem spony na papierové peniaze obsahuje aj pár priehradiek na vaše karty a doklady.

  Viac

  Peňaženky Je tu 115 produkt.

  na stránke
  Zobraziť 1 - 27 z 115 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->