Filter

Použité filtre:
  Farba
  Výrobca
  Poltopánky

  Pánske poltopánky

  Moderný muž chce vyzerať rovnako dobre nielen v práci, ale aj vo svojom voľnom čase. Pre pohodlie a bezchybný vzhľad aj počas voľnočasových aktivít máme pre vás exkluzívne kožené poltopánky na šnurovanie v rozličných farbách a dizajnoch. Obuv obsahuje anatomicky tvarovanú podložku, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy ...

  Pánske poltopánky

  Moderný muž chce vyzerať rovnako dobre nielen v práci, ale aj vo svojom voľnom čase. Pre pohodlie a bezchybný vzhľad aj počas voľnočasových aktivít máme pre vás exkluzívne kožené poltopánky na šnurovanie v rozličných farbách a dizajnoch. Obuv obsahuje anatomicky tvarovanú podložku, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy a tým vám zaručí vysoký komfort pri nosení. Gumená podrážka zase tlmí otrasy pri chôdzi. Kvalitné materiálové prevedenie predurčuje poltopánky na bežné každodenné nosenie do práce, ale aj do spoločnosti s rodinou či priateľmi.

  Poltopánky, ktoré sadnú každému mužovi – vrátane Teba

  Ak dávate prednosť modrej pred klasickou čiernou, určite uvítate modré vychádzkové poltopánky z jemnej prírodnej kože, ktoré ľahko zladíte s oblečením. Milovníci výrazných detailov nájdu v našom sortimente luxusné štýlové poltopánky v hnedých odtieňoch, ktoré ich určite odlíšia v dave. Nezabudnite, že vďaka pohodlným poltopánkam si budete môcť vychutnať každý krok na maximum.

  Viac

  Poltopánky  Je tu 51 produkt.

  -->
  na stránke
  Zobraziť 1 - 27 z 51 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->