Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  velkost ponoziek
  Farba
  Ponožky

  Moderné a netradičné ponožky

  Ponožky nosíme každý deň a ich výber prispôsobujeme svojmu outfitu. Dávno sú za nami časy, keď sa nosili k obleku biele ponožky. Dokonca aj spoločenské čierne ponožky pomaly začínajú vytláčať rôznofarebné. Originálne farebné ponožky pre pánov sú ideálne nielen na voľný čas, ale aj k saku, či svadobnému obleku. No nem...

  Moderné a netradičné ponožky

  Ponožky nosíme každý deň a ich výber prispôsobujeme svojmu outfitu. Dávno sú za nami časy, keď sa nosili k obleku biele ponožky. Dokonca aj spoločenské čierne ponožky pomaly začínajú vytláčať rôznofarebné. Originálne farebné ponožky pre pánov sú ideálne nielen na voľný čas, ale aj k saku, či svadobnému obleku. No nemusia to byť zase len jednofarebné ponožky. Momentálne sú in pestré a veselé ponožky. V posledných rokoch sa z nich stal doslova trendy kúsok.

  Pestré a veselé ponožky pre nebojácnych mužov

  Hľadáte originálne a nekonvenčné ponožky? Žiaden problém. Rozveseľte svoj deň ponožkami s potlačou rôznych geometrických vzorov, či dokonca smajlíkov. Dodajú punc originality a vyjadria veselú stránku osobnosti. A nezabudnite čím veselšie, tým lepšie. Tieto ponožky sú obľúbené hlavne u mladých mužov, ktorí majú zmysel pre humor a nehanbia sa odlíšiť. Pánske ponožky z nášho sortimentu spríjemnia akýkoľvek deň.

  Viac

  Ponožky Je tu 40 produkt.

  -->
  na stránke
  Zobraziť 1 - 27 z 40 položiek
  !-- Facebook Pixel Code -->