Peňaženky naše každodenné, alebo počuli ste už o I-CLIPe?

Peňaženky naše každodenné, alebo počuli ste už o I-CLIPe?

  admin  

 (142)    (0)

Počuli ste už o I-CLIP peňaženke?

Časy, keď bola pánska peňaženka považovaná za zbytočný prežitok a mince nám cinkali po vreckách sú dávno preč. Dokumenty, potrebná peňažná hotovosť, platobné, či členské karty poskytujúce rôzne výhody nám občas pripomenú, že je dobré mať veci pokope a na poriadku.

Riešením v tomto prípade je pánska peňaženka, ktorá vydrží všetko to otváranie a zatváranie niekoľkokrát denne bez toho, aby sa rozpadla ešte skôr, ako si na ňu zvykneme nosiac ju zvyčajne v zadnom vrecku nohavíc.

Čo by sme mali zohľadniť pri výbere správnej peňaženky?

Predovšetkým to, čo v nej budeme nosiť - vtedy je dôležité zamerať sa na jej kapacitu. Pokiaľ vieme, že v nej budeme nosiť len peniaze, bez problémov sa zameriame sa na tenšie a menšie peňaženky.

V prípade, že máme radi všetky dokumenty a potrebné drobnosti pekne pokope, potrebujeme tomuto faktu prispôsobiť aj možnosti peňaženky a teda sa rozhodovať pre takú, ktorá má viac priečinkov.

Ak patríte medzi tých, ktorých časté nákupy doplnkov veľmi nelákajú, stavte rovno na zbytočne neprezdobenú peňaženku z kvalitnej kože, ktorá čo - to vydrží. Koža je zázračný materiál  - jemný, elegantný, ľahko sa udržiava a nie je nič nezvyčajné, že výrobky z kože môžu starnúť do krásy.

Pokiaľ naozaj máte záujem o kvalitnú koženú peňaženku, dajte si pozor na rôzne napodobneniny kôže vydávajúce sa za kožu pravú.  Syntetické peňaženky môžu mať svoje výhody v cene, avšak pri častom používaní rýchlo popraskajú a v konečnom dôsledku budete novú peňaženku potrebovať ešte skôr, ako ste si stačili zvyknúť na tú novú. Takýto druh peňaženiek je vhodný skôr pre tých, ktorí majú radi zmenu a nevadí im občasný presun celého jej obsahu do peňaženky inej.

Ste typom človeka, ktorý sa rád obklopuje nezvyčajnými a zaujímavými vecami? Počuli ste už o peňaženkách I-CLIP? I-CLIP je synonymom pre luxusné a elegantné peňaženky vyrábané z pravej kože. Tieto špeciálne peňaženky možno používať na uloženie až 12 kariet. Pohodlne sa tam zmestia aj bankovky a účtenky. I-CLIP Vás nadchne pre svoju jedinečnosť, precíznym prevedením a luxusným dizajnom. Tieto peňaženky sú dostupné v rôznych dizajnoch a určite nasklamú váš vkus.

 (142)    (0)

Facebook comments
!-- Facebook Pixel Code -->