Aktovky

Pánske tašky z kože

Krásne a originálne kožené tašky nemusia byť len výsadou žien. Aj muži chcú ísť na pracovnú cestu alebo na jednanie so svojimi klientmi tak, ako sa patrí - s kvalitnou a originálnou taškou. Ponúkame vám pánske tašky, skvelé nielen na rôzne jednania, ale aj na bežné nosenie do práce, či večerné posedenia s priateľmi. Sú doplnk...

Pánske tašky z kože

Krásne a originálne kožené tašky nemusia byť len výsadou žien. Aj muži chcú ísť na pracovnú cestu alebo na jednanie so svojimi klientmi tak, ako sa patrí - s kvalitnou a originálnou taškou. Ponúkame vám pánske tašky, skvelé nielen na rôzne jednania, ale aj na bežné nosenie do práce, či večerné posedenia s priateľmi. Sú doplnkom každého muža, či už športovo oblečeného alebo aj v elegantnom obleku. Môžete si vybrať tašky cez rameno na dokumenty či skriptá v rozmere A4, ale aj menšie pánske crossbody, do ktorých sa vojdú doklady a peňaženka.

Pánske kožené a koženkové crossbody

Pánske crossbody sú vyrobené z kvalitnej pravej kože alebo koženky. Majú nastaviteľný popruh, ktorý sa dá v prípade potreby aj odňať. Veľký počet vreciek a kapsičiek uzatvárateľných na zips je veľmi praktický a pojme množstvo drobností dôležitých pre moderného muža, ako sú doklady, mobil, či peňaženka. V prípade športového outfitu sú skvelým riešením športové crossbody na rameno, ktoré oceníte na rôzne výlety, či festivaly.

Viac

Aktovky Je tu 12 produkt.

-->
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
!-- Facebook Pixel Code -->