Dámska nočná košieľka CORI - biela

Nový produkt

19,99 € S DPH

Dámska nočná košieľka CORI - biela

Originálny kúsok, ktorý spraví z každej ženy bohyňu!

Príjemne mäkký, priedušný a dokonale prispôsobivý materiál je zárukou vysokého komfortu pri nosení. Všetky modely erotickej bielizne sú vyrobené z materiálov vysokej kvality a navrhnuté takým spôsobom, aby ich nosenie ponúkalo maximum komfortu.

- modelka má na sebe veľkosť S

Viac podrobností

  • S
  • L
  • XL
> Veľkostné tabuľky

7 produktov

Dámska nočná košieľka CORI - biela

Máte radi vo svojom šatníku základné farby, ale zároveň chcete zaujať svojím mimoriadnym štýlom? Každá žena si zaslúži cítiť sa jednoducho krásna a atraktívna. Výberom pyžama od Karen Fashion máte zaručené pohodlie a zapálenie všetkých zmyslov aj počas najchladnejšieho večera. Doprajte si trochu zmyselnosti súčasne. Vďaka odvážnemu strihu láka žena na svoju krásu a pôvab. Pyžamo bolo vyrobené s najväčšou vášňou a dôrazom na detail. Satén s jemným leskom pohladí Vašu pokožku a dodá Vám chvíle blaženej relaxácie.  Páči sa vám kombinácia príťažlivosti a romantiky? Potom bude náš kúsok naozaj skvelým výberom.
Klasická biela spodná bielizeň z bavlny prenechala miesto farbám, vzorom a celkovo novým strihom, ktoré zdôrazňujú a upozorňujú na skutočnú ženskosť. Farby sú viac prepracované a modely - viac v štýle glamour. Košíky podprseniek sú pokryté čipkou alebo zdobené výšivkami a diskrétnymi vzormi. Vrch nohavičiek býva zakončený elastickou čipkou. 
Erotická bielizeň sa stala prvkom ženského sveta, vďaka čomu je tak rôznorodá ako nikdy predtým. Najmódnejšie kolekcie plné zmyselných detailov, ktoré očarujú ženy a mužom spôsobujú rýchlejší tep srdca. Erotická bielizeň nebola vyrobená len pre to, aby sa páčila mužom, ale predovšetkým preto, aby zmenili ženský svet a zariadiť dámam, aby sa vo svojom tele lepšie cítili. Erotická bielizeň dodá sebadôveru a pocit ženskosti! Všetky modely erotickej bielizne sú vyrobené z materiálov vysokej kvality a navrhnuté takým spôsobom, aby ich nosenie ponúkalo maximum komfortu.

Zloženie: 100% Polyester

Podobné produkty

!-- Facebook Pixel Code -->